Поліцейського, який збирав побори через маму, взяли під варту

top-photoРодичкою, через яку вінницкий поліцейський збирав побори, виявилась його мама. Установлено, що працівник поліції вимагав неправомірну вигоду за не втручання у підприємницьку діяльність, яку отримував безпосередньо сам або за участі матері.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Зокрема, мати поліцейського, перебуваючи у м. Вінниці неподалік приміщення кафе, яке розташоване на ринку «Привокзальний», діючи умисно, з корисливих мотивів, реалізуючи спільний із сином злочинний намір, одержала від приватного підприємця частину обумовленої неправомірної вигоди для подальшої передачі останньому, після чого їх затримано слідчими слідчого відділу прокуратури області.

Сину і мамі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та працівнику поліції обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою із правом внесення застави, а його матері – домашній арешт.

На даний час триває досудове розслідування, спрямоване на об’єктивне встановлення обставин кримінального правопорушення.

За вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

PM334image002

Як повідомляв «Ні корупції», на Вінничині поліцейський брав побори через родичку. Підполковник поліції вимагав у підприємця 1,5 тисячі доларів в обмін на те, що не перешкоджатиме його діяльності.

Поліцейського і посередника – його родичку – затримали, коли ті взяли перший транш у 6 тисяч гривень.