Хабарника, який хотів уникнути відповідальності, відправили за ґрати

do_kincya_roku_bude_nova_ryboohoronaПід час апеляційного перегляду вироку суду першої інстанції стосовно хабарника - головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів Канівського району, що на Черкащині, та його колеги залишено покарання - чотири роки позбавлення волі, без права обіймати керівні посади на три роки, з конфіскацією майна.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Як ми вже писали, службова особа та його спільник упродовж серпня-вересня 2014 року вимагали у жителя Черкащини шість тисяч гривень неправомірної вигоди за непритягнення його до адміністративної та кримінальної відповідальності у разі виявлення контролюючими та правоохоронними органами незаконного вилову ним риби.

Вироком Канівського міськрайонного суду від 20.11.2015 року вказаного посадовця засуджено до чотирьох років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади строком на три роки та з конфіскацією належного йому майна, а його спільнику призначено покарання за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 Кримінального Кодексу України у вигляді 4 років позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна.

Не погоджуючись із судовим рішенням, сторона захисту оскаржила в апеляції вирок Канівського міськрайонного суду від 20.11.2015 року. Суд, узявши до уваги усі докази вини хабарника, залишив у силі рішення попередньої інстанції.