ФОТО
| |

Хабарника, який хотів уникнути відповідальності, відправили за ґрати

do_kincya_roku_bude_nova_ryboohoronaПід час апеляційного перегляду вироку суду першої інстанції стосовно хабарника – головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів Канівського району, що на Черкащині, та його колеги залишено покарання – чотири роки позбавлення волі, без права обіймати керівні посади на три роки, з конфіскацією майна.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Як ми вже писали, службова особа та його спільник упродовж серпня-вересня 2014 року вимагали у жителя Черкащини шість тисяч гривень неправомірної вигоди за непритягнення його до адміністративної та кримінальної відповідальності у разі виявлення контролюючими та правоохоронними органами незаконного вилову ним риби.

Вироком Канівського міськрайонного суду від 20.11.2015 року вказаного посадовця засуджено до чотирьох років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади строком на три роки та з конфіскацією належного йому майна, а його спільнику призначено покарання за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 Кримінального Кодексу України у вигляді 4 років позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна.

Не погоджуючись із судовим рішенням, сторона захисту оскаржила в апеляції вирок Канівського міськрайонного суду від 20.11.2015 року. Суд, узявши до уваги усі докази вини хабарника, залишив у силі рішення попередньої інстанції.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії