Арешт дозволено: Рада зняла недоторканність з Онищенка (ОНОВЛЕНО)

fd2bf58-onischenko--8- (1)Верховна Рада задовольнила подання Генпрокуратури на притягнення до відповідальності депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка.

За це проголосували 275 депутатів, повідомляє «Українська правда».

Після цього депутати 265 голосами підтримали подання про затримання Онищенка.

Також депутати, незважаючи на попередні сумніви, підтримали арешт депутата – за це проголосували 263 депутатів.

Онищенко був відсутній у залі.

Як повідомили у ГПУ, Генеральний прокурор України у вівторок, 5 червня 2016 року, на засіданні Верховної Ради України оголосив подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Олександра Онищенка.

Онищенко підозрюється у тому, що в період із січня 2013 року по січень 2016 року вчинив низку кримінальних правопорушень проти громадської безпеки, власності та у сфері службової діяльності.

Внаслідок протиправних дій О. Онищенка та підконтрольної йому злочинної організації, через реалізацію заздалегідь розробленого злочинного плану, вказаними особами було привласнено грошові кошти ПАТ «Укргазвидобування» у сумі понад 1,6 млрд грн, чим завдано шкоди державним інтересам на вказану суму.

Сам Олександр Онищенко на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що він нині перебуває в Австрії, тренується.

Записати

Раніше депутат від «Волі народу» Олександр Онищенко, арешту якого домагається НАБУ, заявив про намір поїхати на тренування до Відня, а потім розказав про плани взяти участь в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, які почнуться 5 серпня.

Як повідомляв «Ні корупції!», регламентний комітет Верховної Ради дав згоду на притягнення Онищенка до відповідальності, однак вирішив, що затримувати чи арештувати депутата поки «передчасно».

Читайте також «Ситник: Голосування щодо Онищенка – тест на наявність політичної волі в ВР».

Читайте також «У НАБУ повідомили деталі «газової схеми» Онищенка – інфографіка».