В Україні знищили законодавчі умови для боротьби з корупцією – нардеп Луценко

1414698820-8244-igor-lutsenkoНародний депутат Ігор Луценко вважає, що законодавчі умови для боротьби з корупцією в Україні знищені.

Про це він заявив в ефірі «112 Україна», повідомляє «Gazeta.ua».

За словами Луценка, законодавчий безлад у сфері антикорупційної політики вигідний діючій владі.

«Ми насправді не створили законодавчих умов для боротьби з корупцією. Навпаки, ми їх знищили. Створення нових органів не є боротьбою з корупцією. Це є спробою створити ті інституції, які будуть постфактум карати тих корупціонерів, до яких зможуть дотягнутися. Але механізм запобігання корупції ми, на жаль, знищили 14 жовтня 2014 року. Зараз в Україні немає жодної інституції нагляду за дотриманням закону чиновниками. Зараз ні прокуратура, ні поліція, ні СБУ не дивляться, яким чином чиновники не порушують права громадян та дотримуються законів. Коли вони здійснюють злочин, то є механізм реагування, а коли просто порушують, де складу злочину немає, то нікого не притягнеш до кримінальної відповідальності», - відзначив він.

«Такий законодавчий безлад настільки вигідний владі, що це було реалізовано парламентом. І на жаль, ми своїми руками знищили боротьбу з корупцією. Кажу про це, як член профільного комітету», - додав Луценко.

Як повідомляв «Ні корупції!», прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що затримання держслужбовців, які відбулися минулого тижня – лише початок боротьби за очищення влади від корупції.

Читайте також «Для боротьби з корупцією в поліції створено чергову структуру».