На Бориспільщині роздали 60 гектарів лісу за підробними держактами

95479_2Прокуратура Київської області в судовому порядку вимагає повернути у державну власність понад 60 га лісових земель на території Бориспільського району.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

На підставі підроблених державних актів на право власності на земельні ділянки за договорами купівлі-продажу у 2009 році рядом юридичних осіб та громадян набуто у власність для ведення особистого селянського господарства землі держлісфонду на території Гнідинської та Процівської сільських рад Бориспільського району.

Оборудки із землею проводила злочинна група, яка діяла у 2009 році.

Установлено, що бланки державних актів на право власності до Бориспільського районного відділу земельних ресурсів для використання в межах району не надавались, а сфальсифіковані документи містять підроблені підписи та печатки посадових осіб цього ж відділу.

Крім цього, рішення уповноваженого органу державної влади про вилучення цих лісових земель з державної власності та зміна їх цільового призначення для ведення особистого селянського господарства не приймались, погодження на вилучення ДП «Бориспільське лісове господарство» як землекористувач не надавало.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура області пред’явила три позови до господарського суду Київської області та один до Бориспільського міськрайонного суду про витребування цих земель на користь держави.

Як повідомляв «Ні корупції!», прокуратура Київської області в судовому порядку вимагає повернути у державну власність майже 7 га лісових земель у межах Макарівського району, що на Київщині, які роздали приватникам при тодішньому губернаторі Вірі Ульянченко.