Майже рік Мінкульт зволікає з конкурсом на директора Львівської галереї мистецтв

ЛГ-2Міністерство культури України вже майже рік не може провести конкурс на посаду директора Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького через начебто організаційні питання.

Про це йдеться в офіційній відповіді Міністерства культури на запит «Ні корупції!».

«З метою урегулювання організаційних питань, пов’язаних з процедурою проведення конкурсу, Мінкультури опрацьовується проект відповідних підзаконних нормативних актів, після прийняття яких буде оголошено про початок проведення конкурсу відповідно до норм статей 21-21(5) Закону України «Про культуру», - йдеться у відповіді відомства.

Так, за інформацією Міністерства культури і туризму контракт № 553 від 1 серпня 2012 року, укладений між Міністерством культури України та генеральним директором Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького Ларисою Разінковою, закінчився 31 липня 2015 року до набрання чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та культурної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», яким внесено зміни до деяких законодавчих актів України, зокрема до вимог кандидатів на заміщення вакантних посад керівників державних та комунальних закладів культури.

Водночас на сайті відомства зазначається, що 15 грудня 2015 року відповідно до наказу Мінкультури № 1052 було розпочато процедуру підбору фахівців у сфері музейної справи для визначення кандидатур на посаду генерального директора Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г.Возницького.

Документом, зокрема, було затверджено персональний склад Комісії із підбору фахівців у сфері музейної справи для визначення кандидатур на посаду генерального директора Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г.Возницького як консультативного органу, до складу якої увійшли експерти та фахівці у сфері охорони культурної спадщини, культурних цінностей та музейної справи.

Комісія мала затвердити регламент роботи та сформувати кваліфікаційні вимоги до претендентів, які будуть оприлюднені на офіційному сайті Мінкультури та в ЗМІ.

Читайте також «Ганьба та злидні Львівської Національної галереї мистецтв».