ФОТО
| |

Кулика відсторонили від посади до осені

ЗаписатияВійськового прокурора сил АТО Костянтина Кулика відсторонили від посади до 4 вересня 2016 року.

Таке рішення ухвалив суддя Солом’янського райсуду Києва Сергій Коробенко, повідомляє «Українська правда».

«Суд ухвалив Відсторонити Костянтина Кулика з займаної посади», – зазначив суддя.

За його словами, це рішення набуває чинності негайно. Його можна оскаржити в апеляційному суді Києва.
Очікується, що рішення щодо запобіжного заходу Кулику суд озвучить за півгодини.

Як відомо, Солом’янський районний суд Києва в суботу не зміг винести рішення щодо відсторонення від посади прокурора сил АТО Костянтина Кулика і обрання йому запобіжного заходу.

Кулика підозрюють у незаконному збагаченні.

У матеріалах слідства Ірина Німець, з якою проживає Кулик, названа його цивільною дружиною. Слідчі стверджують, що на неї оформлене нежитлове приміщення над їхньою квартирою. Також, згідно з матеріалами, Кулик давав Німець значні суми грошей, за які вона, зокрема, купила дорогий позашляховик.

Захист Кулика переконує, що той не має сімейних зв’язків з Іриною Німець, яка фігурує в матеріалах його справи.

Як повідомляв «Ні корупції!», НАБУ і САП проситиме про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту для військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

За словами заступника керівника САП Максима Грищука, Кулик досі їздить на машині, яка була куплена у батька одного з лідерів терористичної організації «Оплот» Євгена Жиліна – Володимира Жиліна.

29 червня військовому прокурору Костянтину Кулику повідомили про підозру. Детективами Національного антикорупційного бюро України за місцем проживання військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика було проведено обшуки, під час яких здобуто відомості, які будуть використані як докази у кримінальному провадженні за фактом незаконного збагачення.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії