ФОТО
| |

Батько кандидатки до ЦВК –близький до Шокіна фігурант майнового скандалу

ЗаписатиКандидат у члени ЦВК Ольга Лотюк є донькою екс-заступника генпрокурора, наближеного до Віктора Шокіна, та замішаного у корупційному скандалі щодо продажу майна Міністерства оборони на Печерську Степана Лотюка.

Про це йдеться у сюжеті програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

“Степан Лотюк 6 років керував прокуратурою Києва, пішов на пенсію 1998-го з посади заступника генерального прокурора. Разом із Віктором Шокіним та ще кількома прокурорами створив «Українську асоціацію прокурорів».

Лотюк, імовірно, і досі лишився в гарних взаєминах із Шокіним. За даними видання «Українська правда», під час обшуку у «діамантового прокурора» Олександра Корнійця, якого називають людиною Шокіна, знайшли не лише документи Шокіна, але й копію дозволу на носіння зброї, видану на ім’я Лотюка”, – йдеться у сюжеті.

Дочка Лотюка Ольга є нині кандидатом від БПП до ЦВК. Ольга Лотюк викладає право в університеті Шевченка. Їздить на авто Range rover 2012 року вартістю в $50 тис.

Про родинний зв’язок Ольги Лотюк та Степана Лотюка стало відомо під час рослідування про виведення у приватну власність майна Міноборони на Печерську, до якого причетні структури Степана Лотюка.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії