Батько кандидатки до ЦВК –близький до Шокіна фігурант майнового скандалу

ЗаписатиКандидат у члени ЦВК Ольга Лотюк є донькою екс-заступника генпрокурора, наближеного до Віктора Шокіна, та замішаного у корупційному скандалі щодо продажу майна Міністерства оборони на Печерську Степана Лотюка.

Про це йдеться у сюжеті програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

"Степан Лотюк 6 років керував прокуратурою Києва, пішов на пенсію 1998-го з посади заступника генерального прокурора. Разом із Віктором Шокіним та ще кількома прокурорами створив «Українську асоціацію прокурорів».

Лотюк, імовірно, і досі лишився в гарних взаєминах із Шокіним. За даними видання «Українська правда», під час обшуку у «діамантового прокурора» Олександра Корнійця, якого називають людиною Шокіна, знайшли не лише документи Шокіна, але й копію дозволу на носіння зброї, видану на ім’я Лотюка", - йдеться у сюжеті.

Дочка Лотюка Ольга є нині кандидатом від БПП до ЦВК. Ольга Лотюк викладає право в університеті Шевченка. Їздить на авто Range rover 2012 року вартістю в $50 тис.

Про родинний зв’язок Ольги Лотюк та Степана Лотюка стало відомо під час рослідування про виведення у приватну власність майна Міноборони на Печерську, до якого причетні структури Степана Лотюка.

https://youtu.be/WJo2qWq918E