Гройсман про затримання чиновників: Це тільки початок

d1ac9f2-gro1Затримання держслужбовців, які відбулися минулого тижня - лише початок боротьби за очищення влади від корупції.

Про це в ефірі телеканалу «Інтер» ввечері 3 липня заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє «Українська правда».

«Це не кампанія (затримання держслужбовців), це тільки початок. Я думаю, що все це буде сильно нарощено. Я вірю в те, що сьогодні новий прокурор Юрій Луценко має дуже серйозні, амбітні плани щодо наведення порядку у державі», - зазначив прем'єр.

Гройсман також наголосив, що окрім притягнення держслужбовців до відповідальності перед урядом постають плани щодо створення умов, «в яких корупція не змогла б існувати».

«Переконаний, що з кожним днем ми будемо бачити і результати боротьби, але завдання уряду - створити умови, за яких би ця корупція просто була неможливою», - зазначив глава уряду.

Як повідомляв «Ні корупції!», 30 червня детективи Національного антикорупційного бюро разом із поліцейськими затримали у робочому кабінеті головного санітарного лікаря України Святослава Протаса.

Його підозрюють в організації злочинної корупційної схеми задля привласнення 400 000 бюджетних гривень.

Разом із ним був затриманий начальник департаменту Державної санітарно-епідеміологічної служби Олександр Чепурний. Їм інкримінувалося впровадження злочинної схеми з розкрадання великої суми бюджетних коштів.

2 липня Солом'янський суд Києва обрав запобіжний захід Протасу у вигляді сплати понад 413 тисяч гривень застави.