ФОТО
| |

Гройсман про затримання чиновників: Це тільки початок

d1ac9f2-gro1Затримання держслужбовців, які відбулися минулого тижня – лише початок боротьби за очищення влади від корупції.

Про це в ефірі телеканалу «Інтер» ввечері 3 липня заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє «Українська правда».

«Це не кампанія (затримання держслужбовців), це тільки початок. Я думаю, що все це буде сильно нарощено. Я вірю в те, що сьогодні новий прокурор Юрій Луценко має дуже серйозні, амбітні плани щодо наведення порядку у державі», – зазначив прем’єр.

Гройсман також наголосив, що окрім притягнення держслужбовців до відповідальності перед урядом постають плани щодо створення умов, «в яких корупція не змогла б існувати».

«Переконаний, що з кожним днем ми будемо бачити і результати боротьби, але завдання уряду – створити умови, за яких би ця корупція просто була неможливою», – зазначив глава уряду.

Як повідомляв «Ні корупції!», 30 червня детективи Національного антикорупційного бюро разом із поліцейськими затримали у робочому кабінеті головного санітарного лікаря України Святослава Протаса.

Його підозрюють в організації злочинної корупційної схеми задля привласнення 400 000 бюджетних гривень.

Разом із ним був затриманий начальник департаменту Державної санітарно-епідеміологічної служби Олександр Чепурний. Їм інкримінувалося впровадження злочинної схеми з розкрадання великої суми бюджетних коштів.

2 липня Солом’янський суд Києва обрав запобіжний захід Протасу у вигляді сплати понад 413 тисяч гривень застави.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна, Цитата дня
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії