ФОТО
| |

По справі скандального судді Бурана закінчено досудове розслідування

“Хочу поінформувати про те, що у нас вже закінчено досудове розслідування у справі про обвинувачення відомого судді Бурана (Одеса), який відкривав вогонь по працівниках антикорупційних органів», – заявив на брифінгу, який транслював канал «112», голова спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

im511x345-buran_ria.ru

Олексій Буран у суді. Фото з відкритих джерел

Так, зокрема, керівник відомства зазначив, що наразі сторона захисту знайомиться з матеріалами справи.

Як повідомляв «Ні Корупції!», 29 березня працівники НАБУ прийшли з обшуком до одеського судді Олексія Бурана, якого підозрювали в отриманні хабара в півмільйона гривень. Суддя відкрив вогонь по детективах.

31 березня Верховна Рада України дала згоду на затримання й арешт Бурана. Слід зазначити, що, за повідомленнями ЗМІ, разом з кабінетом та помешканням Олексія Бурана детективи обшукали  кабінети заступника голови Маліновського районного суду Віталія Граніна, причетність якого до злочину перевіряється:

«Причетність даної особи перевіряється. Про підозру йому повідомлено не було. Досудове розслідування триває», – повідомив прес-центр НАБУ.

Обшук у домі Олексія Бурана. Оперативна зйомка

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії