ФОТО
| |

На Вінничині поліцейський брав побори через родичку

PM622image004Підполковник поліції вимагав у підприємця гроші в обмін на те, що не перешкоджатиме його діяльності. Поліцейського і посередника – його родичку – затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Працівники управління внутрішньої безпеки (УВБ) у Вінницькій області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України встановили, що начальник сектора одного з відділів поліції Вінницької області особисто та через посередника – свою родичку – систематично вимагав від приватного підприємця неправомірну вигоду. Гроші призначалися за те, що поліцейський не перешкоджатиме його підприємницькій діяльності.

За цим фактом було розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

PM334image002

Оперативники УВБ спільно з представниками прокуратури та УСБУ затримали поліцейського і посередника 30 червня. Загальна сума отриманої неправомірної вигоди склала 6 тисяч гривень.  Речові докази вилучено.

PM676image001

Як повідомляв «Ні корупції!», на Київщині поліцейський може отримати до 10 років за схильність до поборів.

Правоохоронець вимагав та отримав від громадянина 1,5 тисячі доларів США неправомірної вигоди за непритягнення фізичної особи до кримінальної відповідальності.

Доданий до: Корупція у Вінниці, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії