На хабарі впіймали чиновників Харківської міської ради

IMG_7600

Начальник та юрисконсульт одного з відділів Харківської міської ради вимагали та одержали 4,4 тисячі доларів США неправомірної вигоди за відмову від позову на визнання права власності на квартиру, по якій було спірне питання щодо спадщини.

Так, Головним слідчим управлінням спільно із Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно службових осіб Харківської міської ради за фактами вимагання ними від громадянина неправомірної вигоди на загальну суму 4 400 доларів США за відмову від участі у розгляді позовної заяви щодо визнання права власності на квартиру в м. Харкові, яка за відсутності спадкоємців мала перейти до житлового фонду громади міста.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

30 червня працівниками Генеральної прокуратури України спільно з працівниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України під час одержання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 3 400 доларів США викрито службових осіб Харківської міської ради, якими до цього вже одержано першу частину хабара в розмірі 1 000 доларів США.

На даний час тривають невідкладні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на виявлення та документування усіх обставин вчинення кримінального правопорушення.

Підозрюваних затримано в порядку ст. 208 КПК України та у подальшому буде вирішено питання про обрання їм запобіжного заходу.

Водночас слідчими вживаються заходи з встановлення усіх причетних до вчинення цього злочину осіб.

Додамо, що санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років з конфіскацією майна.

IMG_7601

https://youtu.be/RLw5Fmz8nHk

Як повідомляв «Ні корупції!», на Харківщині чиновників, які забезпечували соцдопомогою неіснуючих переселенців, спіймали працівники СБУ і Нацполіції.