На Дніпропетровщині зловили «дует» хабарників-податківців

PM44image004Головний та старший державні ревізори-інспектори одного з відділу Новомосковської об’єднаної державної податкової інспекції Дніпропетровської області одержали від приватного підприємця 15 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Гроші від приватного підприємця податківці вимагали кошти за позитивне проведення ними перевірки фінансово-господарської діяльності його продовольчих магазинів, розташованих на території Новомосковського району.

Під час одержання посадовцями неправомірної вигоди їх затримали оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області ДЗЕ Національної поліції України, працівники обласної прокуратури та управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС в Дніпропетровській області.

В автомобілі одного затриманого правоохоронці вилучили 15 тисяч гривень, отриманих у якості хабара.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди працівникам податкової інспекції загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

PM779image001

PM189image002

PM586image003

Як повідомляв «Ні корупції!», на хабарі попався головний державний інспектор-товарознавець Дніпропетровського управління з питань експертизи та досліджень Державної фіскальної служби. Податківець «пробачив» підприємцю 300 тисяч штрафу за 10% від суми.