Квартири для військових купуватимуть через електронні засоби – експеримент

_Na_Hmelnichchini_sim_yam_dev_yati_zagiblih_uchasnikiv_ATO_pridbayit_kvartiri_1_2015_07_28_04_13_09З 15 червня по 30 вересня 2016 року Міністерство оборони спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі проведуть експеримент із застосуванням електронних засобів під час здійснення відбору пропозицій щодо закупівлі квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України для забезпечення потреб військовослужбовців Збройних Сил України.

Це передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. № 452-р «Про проведення експерименту під час придбання житла для військовослужбовців Збройних Сил», повідомляє Урядовий портал.

Експеримент проводитиметься з метою використання автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи закупівель, створення добросовісної конкуренції, відкритості, прозорості, неупередженості під час оцінки пропозицій учасників конкурсу, запобігання корупційним діям і зловживанням.

Звіт за результатами експерименту до 20 жовтня 2016 року буде поданий до Кабінету Міністрів України з метою визначення можливості та доцільності використання автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи закупівель в процесі виконання Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, кримінально-виконавчої системи, службових осіб митних органів та членів їх сімей.

Як повідомляв «Ні корупції!», корпорація «Укрбуд» відкрито продавала квартири в київському ЖК «Верховина», землю на який Київрада виділила під будівництво житла для МВС, зокрема для бійців АТО.

Читайте також «Як у Черкасах АТОвцям квартири давали»

Читайте також «Странности выдачи квартир в Днепропетровске для семей погибших в АТО»