ФОТО
| |

Квартири для військових купуватимуть через електронні засоби – експеримент

_Na_Hmelnichchini_sim_yam_dev_yati_zagiblih_uchasnikiv_ATO_pridbayit_kvartiri_1_2015_07_28_04_13_09З 15 червня по 30 вересня 2016 року Міністерство оборони спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі проведуть експеримент із застосуванням електронних засобів під час здійснення відбору пропозицій щодо закупівлі квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України для забезпечення потреб військовослужбовців Збройних Сил України.

Це передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. № 452-р «Про проведення експерименту під час придбання житла для військовослужбовців Збройних Сил», повідомляє Урядовий портал.

Експеримент проводитиметься з метою використання автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи закупівель, створення добросовісної конкуренції, відкритості, прозорості, неупередженості під час оцінки пропозицій учасників конкурсу, запобігання корупційним діям і зловживанням.

Звіт за результатами експерименту до 20 жовтня 2016 року буде поданий до Кабінету Міністрів України з метою визначення можливості та доцільності використання автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи закупівель в процесі виконання Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, кримінально-виконавчої системи, службових осіб митних органів та членів їх сімей.

Як повідомляв «Ні корупції!», корпорація «Укрбуд» відкрито продавала квартири в київському ЖК «Верховина», землю на який Київрада виділила під будівництво житла для МВС, зокрема для бійців АТО.

Читайте також «Як у Черкасах АТОвцям квартири давали»

Читайте також «Странности выдачи квартир в Днепропетровске для семей погибших в АТО»

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії