ФОТО
| |

Державний нотаріус «спалився» на хабарі у 3 тисячі

ааДержавного нотаріуса, який незаконно виготовляв довіреності, договори купівлі-продажу, доручення та інші документи для мешканців окупованих територій без їх фактичної присутності, затримала у Лисичанську, що на Луганщині, Служба безпеки України за процесуальним керівництвом прокуратури.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Оперативники спецслужби затримали чиновника під час отримання 3,2 тисячі гривень за виготовлення чотирьох заяв на виїзд за кордон неповнолітніх дітей мешканцям непідконтрольних територій.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368-4 Кримінального кодексу України (підкуп особи, яка надає публічні послуги). Вирішується питання про позбавлення його права надавати нотаріальні послуги.

Нагадаємо, що у березні цього року за аналогічний злочин СБУ затримала в тому ж Лисичанську іншого нотаріуса. Суд визнав його винним в отриманні неправомірної вигоди з використанням наданих повноважень та засудив до штрафу в розмірі 850 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та позбавив права займатися нотаріальною діяльністю. Днями вирок набуде чинності.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Запорізькій області був затриманий державний реєстратор Центру надання адміністративних послуг однієї з районних державних адміністрацій, який вимагав 8 тисяч гривень неправомірної вигоди від підприємця за прискорення реєстрації права власності на нерухомість.

Доданий до: Корупція в Луганську, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії