ФОТО
| |

Затримано екс-нардепа Александровську

47_mainЕкс-перший секретар Харківського обкому КПУ Алла Александровська затримана за підозрою в сепаратизмі.

Про це повідомив її адвокат Олександр Шадрін, передає «Українська правда».

«Вона затримана. Їй інкримінують ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України – ІФ) і ч.3 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України», – сказав Шадрін.

Він повідомив також, що його підзахисна вважає звинувачення необгрунтованим. Крім того, за словами адвоката, були відсутні правові підстави для затримання, передбачені ст.208 КПК.

Шадрін підтвердив, що у вівторок вдома у Олександровської пройшов обшук.

«На даний момент обшук вже закінчений. Слідчі дії тривають», – сказав адвокат.

Як відомо, Олександровська з 1996 року до заборони Компартії в Україні була беззмінним першим секретарем Харківського обкому КПУ, двічі обиралася депутатом Харківської облради, чотири рази – народним депутатом України. У 2008 році стала Почесним громадянином Харкова.

Як повідомляв «Ні корупції!», у квітні минулого року Слідчі Служби безпеки України завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно народного депутата України від Комуністичної партії України третього та четвертого скликань (1998-2006 рр).

Чоловіку висунули підозру у поширенні друкованої продукції із закликами до зміни кордонів України.

Доданий до: Корупція в Харкові, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії