Військовому прокурору Кулику повідомили про підозру

ЗаписатиУ середу, 29 червня, о 6:40 ранку детективами Національного антикорупційного бюро України за місцем проживання військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика було проведено обшуки, під час яких здобуто відомості, які будуть використані як докази у кримінальному провадженні за фактом незаконного збагачення.

Про це повідомили у НАБУ, коментуючи обшуки у квартирі Кулика.

"Після завершення вказаних слідчих дій детективами НАБУ о 10:30 К.Г. Кулика повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.368-2 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення). Однак, у присутності понятих та інших учасників процесуальної дії Кулик відмовився отримати письмове повідомлення про підозру, після чого зачинився у власному помешканні.

Водночас, відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України, Костянтин Кулик вважається особою, якій повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, оскільки даний факт зафіксовано на відеозапис у присутності двох понятих", - йдеться у повідомленні НАБУ.

Нагадуємо, детективами НАБУ проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні від 25.12.2015 р. за фактом незаконного збагачення військового прокурора сил АТО Кулика. Попередня правова кваліфікація кримінальних правопорушень – ч.2 ст.368-2 КК України.

Зазначимо, що в серпні минулого року екс-Генпрокурор Шокін підписав наказ про створення Військової прокуратури сил антитерористичної операції, яку очолив Костянтин Кулик.

Ця прокуратура діє на території Харківської, Запорізької, Донецької і Луганської областей.

За інформацією «Наші гроші», у 2014 році керівник Військової прокуратури сил АТО Костянтин Кулик отримав у власність членів родини два нових автомобілі.

Також встановлено, що співмешканка Кулика відвідує спортивний клуб «Царський», що знаходиться на вул. Старонаводницькій у Києві і річний абонемент до якого коштує від 40 до 520 тис грн.

Як повідомляв «Ні корупції!», військовому прокурору сил АТО Костянтинові Кулику подарували дві квартири на 400 квадратів в елітному житловому комплексі.