ФОТО
| |

Військовому прокурору Кулику повідомили про підозру

ЗаписатиУ середу, 29 червня, о 6:40 ранку детективами Національного антикорупційного бюро України за місцем проживання військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика було проведено обшуки, під час яких здобуто відомості, які будуть використані як докази у кримінальному провадженні за фактом незаконного збагачення.

Про це повідомили у НАБУ, коментуючи обшуки у квартирі Кулика.

Після завершення вказаних слідчих дій детективами НАБУ о 10:30 К.Г. Кулика повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.368-2 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення). Однак, у присутності понятих та інших учасників процесуальної дії Кулик відмовився отримати письмове повідомлення про підозру, після чого зачинився у власному помешканні.

Водночас, відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України, Костянтин Кулик вважається особою, якій повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, оскільки даний факт зафіксовано на відеозапис у присутності двох понятих“, – йдеться у повідомленні НАБУ.

Нагадуємо, детективами НАБУ проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні від 25.12.2015 р. за фактом незаконного збагачення військового прокурора сил АТО Кулика. Попередня правова кваліфікація кримінальних правопорушень – ч.2 ст.368-2 КК України.

Зазначимо, що в серпні минулого року екс-Генпрокурор Шокін підписав наказ про створення Військової прокуратури сил антитерористичної операції, яку очолив Костянтин Кулик.

Ця прокуратура діє на території Харківської, Запорізької, Донецької і Луганської областей.

За інформацією «Наші гроші», у 2014 році керівник Військової прокуратури сил АТО Костянтин Кулик отримав у власність членів родини два нових автомобілі.

Також встановлено, що співмешканка Кулика відвідує спортивний клуб «Царський», що знаходиться на вул. Старонаводницькій у Києві і річний абонемент до якого коштує від 40 до 520 тис грн.

Як повідомляв «Ні корупції!», військовому прокурору сил АТО Костянтинові Кулику подарували дві квартири на 400 квадратів в елітному житловому комплексі.

 

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії