ГПУ таємно перевірить прокурорів на доброчесність

c27f8c4-ua.gov.gp.vinУ Міністерстві юстиції України 17 червня 2016 року зареєстровано Наказ Генеральної прокуратури України «Про затвердження Порядку проведення таємної перевірки доброчесності прокурорів в органах прокуратури України».

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Відповідно до наказу, прокурори Генеральної прокуратури України, регіональних і місцевих прокуратур та слідчі органів прокуратури мають подати Анкету доброчесності прокурора протягом 30 календарних днів після набрання чинності цим наказом.

Метою проведення вказаної перевірки є виявлення прокурорів, які повідомили недостовірну інформацію в Анкеті доброчесності, в т.ч. щодо відповідності рівня життя наявному у них та членів їх сімей майну та одержаним доходам.

Заповнені Анкети будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України. Якщо за результатами таємної перевірки доброчесності буде встановлено ознаки вчинення дисциплінарного проступку, прокурора буде притягнуто до відповідальності.

3000130002

Як повідомляв «Ні корупції!», у Генеральній прокуратурі Україні завели електронну адресу, на яку можна надсилати інформацію про недоброчесність прокурорів.