НАБУ оголосило підозру в корупції шістьом суддям

sitnikНаціональної антикорупційне бюро спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою повідомило про підозру в отриманні неправомірної вигоди шістьом суддям.

Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник в ефірі «5 каналу», інформує «ДТ»

«Зараз оголошено підозру за отримання хабара шістьом суддям. Останній – одеський суддя, який, як ви знаєте, відкривав вогонь. Наразі досудове слідство у цій справі завершено, обвинувачений знайомиться з матеріалами кримінального провадження», – уточнив Ситник.

Директор НАБУ висловив сподівання, що до кінця червня матеріали кримінального провадження будуть передані в суд. Коментуючи незначну кількість притягнутих до відповідальності суддів, Ситник поскаржився на витік інформації. Ряд запланованих слідчих дій були зірвані через доступу суддівського корпусу до закритої частини рішень про заплановані обшуки.

Нагадаємо, Артем Ситник запропонував засекретити справи на стадії досудового розслідування. За його словами, зараз до закритої частини Єдиного державного реєстру судових рішень мають доступ 3,5 тисячі осіб: судді, їх помічники. І багато слідчих дій зірвалося саме через те, що інформація про них стала відома фігурантам справи.

16 квітня НАБУ відзвітувало про підсумки першого року роботи відомства. Тоді Ситник також повідомив про розслідування стосовно шістьох суддів-корупціонерів.

Як повідомляв «Ні корупції!», співробітники Національного антикорупційного бюро України встановили місце перебування одеського судді, який відстрілювався при спробі затримати його за отримання хабара.