Холодницький про «чорну бухгалтерію» ПР: Все куплялось і все продавалось

CYnqhozWcAA4Z9tУ розслідуванні справи про «чорну бухгалтерію2 Партії регіонів Антикорупція прокуратура працює в різних напрямках, у першу чергу зосередившись на держслужбовцях - нардепах, чиновниках органів держвлади і т.і.

Про це заявив глава САП Назар Холодницький, повідомляє «Українська правда».

«Ми працюємо в різних напрямках, в першу чергу нас цікавлять держслужбовці. У тих списках («чорної бухгалтерії») є й відомі журналісти - питання, чого він брав гроші - до нього, напевне, відпрацьовує і заробляє. Але в тому напрямку також працюємо, бо питання, чи сплачував він податки з тих грошей. Також там були деякі відомі співаки під час виборчих кампаній, які отримували від півмільйона і більше доларів за концерт. Там теж питання - чи вони сплачували податки, будемо працювати з фіскальною службою в цьому напрямку», - зазначив Холодницький.

«Але в першу чергу головний акцент - держслужбовці - народні депутати, чиновники вищих органів держвлади. Почали з ЦВК. Жодного політичного підтексту в цьому немає», - додав він.

За словами глави САП, слідство у даній справі вже триває.

«Почали виклики перших осіб, проводимо допити, збираємо зразки підписів, проводимо відповідні експертизи, які підтвердять чи спростують справжність рукописних записів», - повідомив Холодницький.

Він додав, що за планом слідчих дій має бути опитано близько 100 людей.

«Не виключаю, що буде більше - кожен свідок може називати нові прізвища. Думаю, цей список буде збільшуватися», - зазначив Холодницький.

«Якщо буде підтверджено, що це все (дані з «чорної бухгалтерії») - правда, виявиться, що від Партії регіонів кормилися всі - від ультраправих до ультралівих... Все вказує на те, що все покупалось і все - продавалось: від екзит-полів, виборів, членів комісій до цілих партій», - зазначив глава САП.

Як повідомляв «Ні корупції!», частина осіб зі списків «чорної бухгалтерії» ПР встановлена. Матеріали так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів оцифровані, відбувається графологічна експертиза почерку.

Очільник НАБУ А.Ситник зазначив, що ніхто з осіб, які заявляли про підроблення їхніх підписів у списках так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, так і не прийшов до НАБУ добровільно надати зразки свого почерку детективам.