ФОТО
| |

Столичні комбінатори, або Чотириста відносно чесних способів “віджиму” грошей

У Київ нарешті прийшло літо, а разом з літом і велика спека. Кияни та гості потягнулись на київські пляжі, ближче до води. Активісти ГО «Рішучі Громадяни» теж вирушили на пляж. Але насолодитись відпочинком не вийшло.

Перша зупинка – «Парк Дружби Народів». В самому парку ТОВ « ПАРК ЕНД ГО» без жодних дозволів, порушуючи всі норми та людські цінності, закатали в асфальт більше 1 га. території і встановили шлагбаум. Плату для зручності «усереднили»: з Пн. по Чт. Вам потрібно заплатити 30 грн., а з Пт. по Нд. – 50 грн. на день за паркування. Після оплати, Ви не отримаєте чеку за послугу, так як жодних дозвільних документів на такі дії шахраї не мають.

Друга зупинка – Труханів острів. Тут гроші заробляють під брендом КП «Київтранспарксервіс». Якщо Ви простий водій і не маєте спец. пропуску – то з Вас вимагають 75 грн.

Третя зупинка – «Гідропарк». Таж сама ситуація – КП «Київтранспарксервіс» – 75 грн за проїзд однієї машини.

 

Доданий до: Відеоблог, Корупція в Києві, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії