Луценко відсторонив від роботи прокурора Миколаївщини

dsc_00821Генеральний прокурор України Юрій Луценко своїм наказом від 24 червня 2016 року відсторонив від виконання службових обов’язків прокурора Миколаївської області В’ячеслава Кривов’яза та призначив службове розслідування у зв’язку з його протиправними діями.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Зазначимо, рішення Президента України про відставку «губернатора» та заміну прокурора й голови поліції Миколаївської області з’явилося внаслідок безстрокової акції протесту «Банду геть», яку організували представники громадської організації «Миколаїв SOS», ветерани АТО та прості громадяни, які заявили про необхідність перезавантаження всієї верхівки влади у Миколаєві.

Як повідомляла «Україна молода», «до Миколаєва вже прибула спеціальна комісія з центрального апарату Генпрокуратури України. У південному місті вона буде до 2 липня та проведе ретельну перевірку роботи всієї прокуратури Миколаївської області. Очолив групу перший заступник Генпрокурора України Дмитро Сторожук. А в соціальні мережі потрапило відео, на якому журналісти телеканалу «Інтер» змогли зняти на камеру з гелікоптера домоволодіння прокурора Миколаївської області В’ячеслава Кривов’яза. Також журналісти надали на загальний огляд документи, які красномовно свідчать про те, що величезний особняк з особистим басейном Віталій Кривов’яз «забув» вказати у своїй декларації. Відповідно до даних реєстру прав власності на нерухоме майно, величезне домоволодіння в елітному мікрорайоні «Леваневський» належить дружині полковника поліції».

«Мітингувальники під стінами Миколаївської ОДА поставили суворий ультиматум керівництву країни. Люди вимагають протягом 24 годин звільнити всіх місцевих чиновників, які замішані у корупційному скандалі. Також учасники акції протесту встановили у центрі Миколаєва блокпости, принесли під будівлю ОДА сміттєвий бак та спалили опудало, що символізує корупцію в Україні. Одна з активісток мітингу Ольга Вербицька заявила, що якщо протягом доби їхні вимоги не будуть виконані, люди заблокують будівлю Миколаївської облдержадміністрації та перекриють усі центральні дороги у місті корабелів», -повідомляє видання.