Заступник воєнкома за 40 тисяч може отримати до 10 років

1423141045496491У Кіровограді заступника воєнкома затримано на хабарі у 40 тисяч гривень. Саме стільки вимагав майор від громадянина за не призов його на службу до Збройних Сил України. Військового та посередника затримали в одному з кафе міста під час одержання грошей.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Визначену суму хабара заступник військового комісара одержував частинами. До злочинної діяльності залучив посередника. Через нього він і вимагав гроші за ухилення від військової служби.

Під час одержання останньої частини неправомірної вигоди 39-річного військового та його 37-річного посередника затримали біля кафе м. Кіровоград оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Кіровоградській області Нацполіції спільно з прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону та УСБУ області. У здирників вилучили 25 тисяч гривень, отриманих ними у якості хабара.

Загалом майор ЗСУ отримав 40 тисяч гривень неправомірної вигоди. Всі злочинні дії затриманих задокументовані поліцейськими.

PM992image001
На даний час, вони затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди здирникам загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Сумах воєнком обіцяв за хабар звільнити від військової служби все підприємство.

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили на хабарництві начальника одного з районних військових комісаріатів Сумщини. Військовий комісар вимагав гроші у представника місцевого держпідприємства за непроведення мобілізації в установі.