ФОТО
| |

На Житомирщині поліцейський «кришував» незаконну вирубку

lisivozСлужба безпеки України спільно з військовою прокуратурою та внутрішньою безпекою поліції викрили старшого інспектора Попільнянського відділення поліції, який здирав гроші від місцевих жителів і підприємців за неперешкоджання незаконному вирубуванню лісу.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Капітан поліції обклав «даниною» власників пилорам та підприємств лісопереробної галузі. Здирник встановив кожному фіксовану суму щомісячної винагороди – по дві тисячі гривень. За цю суму він «не звертав уваги» на незаконні вирубки лісу та його переробку на підприємствах.

За попередньою інформацією, щомісячний дохід здирника становив близько 50 тисяч гривень.

Правоохоронці затримали вимагача одразу після передачі йому одним із бізнесменів чергової суми місячної «данини».

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Обшуки за місцем роботи і мешкання здирника тривають.

Капітана поліції затримано відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Як повідомляв «Ні корупції!», Вінницькі поліцейські згуртувалися в банду здирників. Троє поліцейських та іноземець систематично займалися вимаганням грошових коштів у громадян за непритягнення їх до кримінальної відповідальності у ситуаціях, які самі ж і комбінували.

Доданий до: Корупція в Житомирі, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії