Мінкульт не звітує про використані гроші на Є-даті

скачанные файлыМіністерство культури і туризму України як розпорядник і отримувач бюджетних коштів досі не має службового кабінету для звітності про використання бюджетних коштів на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів Є-дата.

Як з’ясував «Ні корупції!» інформація за кодом ЄДРПОУ 00013333, який належить Мінкульту, відсутня на порталі.

Як повідомляв «Лівий берег», на сайті Мінкульту відсутня будь-яка інформація про використання бюджетних коштів, хоча Бюджетним кодексом передбачено публікацію даної інформації.

«У 2014 році бюджет Мінкульту становив 2 млрд. 487 млн.грн. Звіту про використання цих коштів немає. У 2015 році бюджет Міністерства становить 2 млрд. 112 млр.грн. і відсутня детальна інформація на, що ці кошти будуть витрачені.

Звернувшись до Міністерства із запитом на отримання публічної інформації та надання електронних копії паспортів бюджетних програм, Мінкульт офіційно зізнався, що він їх немає і він далі продовжує жити в «кам’яному» віці», - повідомила видання і додало, що згідно з відповіддю на запит у Мінкульті досі відсутні в електронному вигляді копії паспортів за бюджетними програмами.

Як повідомляє Мінфін, станом на 01.06.2016 на офіційному порталі публічних фінансів України зареєстровано 31,6 тис. службових кабінетів розпорядників та одержувачів бюджетних коштів (або 40% від загальної кількості). Більше 50% реєстрації показали Тернопільська (56%), Львівська (52%), Одеська та Миколаївска (51%) області, а менше 30% — Луганська (22%), Донецька (26%), Закарпатська (29%).

Лідери серед міст з реєстрації: м. Нетішин Хмельницької обл. (82%), м. Чортків Тернопільської обл. (81%), м. Тернівка Дніпропетровської обл. 79%, м. Южне Одеської обл. — 78%.

Процент наповнення кабінетів інформацією збільшився до 88%.

Нагадаємо, що Єдиний веб-портал використання публічних коштів e-data.gov.ua Міністерство фінансів України презентувало 15 вересня 2015 року. Він розроблений відповідно до закону №0949 «Про відкритість використання публічних коштів».