Державі хочуть повернути 7 га лісу, які роздали приватникам при Ульянченко

_20Прокуратура Київської області в судовому порядку вимагає повернути у державну власність майже 7 га лісових земель у межах Макарівського району, що на Київщині.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Установлено, що у 2008 році Київська обласна державна адміністрація, порушивши чинне земельне законодавство, вилучила земельні ділянки лісогосподарського призначення площею майже 7 га з постійного користування ДП «Бориспільський лісгосп».

У подальшому було незаконно змінено цільове призначення цих ділянок та передано їх у приватну власність громадянам, які згодом відчужили лісові землі одній особі. Вилучення лісових земель здійснено з порушенням вимог Земельного та Лісового кодексів України, оскільки проведено не уповноваженим органом.

Реагуючи на порушення, прокуратурою Київщини пред’явлено позов до Макарівського районного суду щодо витребування цих земель на користь держави.

Зазначимо, що головою Київської обласної державної адміністрації з 2006 по 2009 рік була Віра Ульянченко, яка після звільнення з поста губернатора очолила Секретаріат Президента Віктора Ющенка.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  нині екс-голові Київської облдержадміністрації Вірі Ульянченко та кільком іншим екс-чиновникам оголошено підозру щодо незаконного заволодіння мисливськими угіддями «Сухолуччя» в інтересах екс-президента Януковича.