Депутата міськради на Львівщині впіймали на хабарі

хабарОперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області ДЗЕ Національної поліції викрили «нечесного на руку» депутата однієї з міських ради області, який також є головою комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології цієї ж міськради.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

За надання в оренду земельної ділянки під облаштування 2-х стоянок таксі, а також сприяння зазначеного питання під час розгляду на сесії, оформлення необхідних документів та подальше підписання договору про надання права на організацію паркування транспортних засобів у місті вимагав від підприємця 6,8 гривень хабара.

За фактом вимагання неправомірної вигоди слідчим управлінням ГУНП у Львівській області було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.14, ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

23 червня, поблизу приміщення міської ради, оперативники УЗЕ та слідства затримали депутата під час одержання ним неправомірної вигоди.

PM373image001

Отримані ним гроші у якості хабара вилучено.

Депутату загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

PM65image002

Як повідомляв «Ні корупції!», у Львові на хабарі «впіймався» депутат облради Андрій Прокопів.
Депутат, який також обіймає посаду керівника одного зі структурних підрозділів вишу, вимагав від підлеглого працівника 6 тисяч гривень неправомірної вигоди за обіцянку не звільняти його.