ФОТО
| |

У секретаря міськради Могилів-Подільського знайшли приховані статки

d4be2e5c0e2e00eb114cf3d2ea9f40ff_XLУ результаті моніторингу, який провели представники Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем», у секретаря Могилів-Подільської міської ради та депутата міськради від «Нашого краю» Миколи Гоцуляка було виявлено 4 незадекларованих об’єкти нерухомості в с.Серебрії Могилів-Подільського району, що на Вінниччині.

Про це розповіли активісти руху «Під контролем», повідомляє «Депо. Вінниця».

За їх словами, у своїй декларації Микола Гоцуляк вказав лише два об’єкта нерухомості площею 88 та 84 кв м. Однак, за даними Реєстру нерухомого майна, у грудні 2014 року депутат став співвласником 4 об’єктів нерухомості – будівлі кафе, житлового будинку та земельних ділянок під ними.

Таким чином, секретар Могилів-Подільської міської ради «забув», що має кафе, будинок та дві земельні ділянки.

Відповідальність за приховування такої інформації передбачена ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Таким чином, якщо вину чиновника буде доведено, то його зобов’яжуть саплатити штраф у розмірі від 17 до 42,5 тис. грн.

Нагадаємо, що «Ні корупції!»,  вже аналізував декларації про доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік усіх депутатів Могилів – Подільської міської ради, щоб зафіксувати, з чим депутати прийшли до міськради і потім перевірити, чи покращиться і завдяки чому їхній матеріальний стан.

Доданий до: Корупція у Вінниці, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії