У секретаря міськради Могилів-Подільського знайшли приховані статки

d4be2e5c0e2e00eb114cf3d2ea9f40ff_XLУ результаті моніторингу, який провели представники Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем», у секретаря Могилів-Подільської міської ради та депутата міськради від «Нашого краю» Миколи Гоцуляка було виявлено 4 незадекларованих об'єкти нерухомості в с.Серебрії Могилів-Подільського району, що на Вінниччині.

Про це розповіли активісти руху «Під контролем», повідомляє «Депо. Вінниця».

За їх словами, у своїй декларації Микола Гоцуляк вказав лише два об'єкта нерухомості площею 88 та 84 кв м. Однак, за даними Реєстру нерухомого майна, у грудні 2014 року депутат став співвласником 4 об'єктів нерухомості - будівлі кафе, житлового будинку та земельних ділянок під ними.

Таким чином, секретар Могилів-Подільської міської ради «забув», що має кафе, будинок та дві земельні ділянки.

Відповідальність за приховування такої інформації передбачена ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Таким чином, якщо вину чиновника буде доведено, то його зобов'яжуть саплатити штраф у розмірі від 17 до 42,5 тис. грн.

Нагадаємо, що «Ні корупції!»,  вже аналізував декларації про доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік усіх депутатів Могилів – Подільської міської ради, щоб зафіксувати, з чим депутати прийшли до міськради і потім перевірити, чи покращиться і завдяки чому їхній матеріальний стан.