У КМДА вчергове проанонсували початок конкурсу на Головного архітектора

4f1bf9f972bee7d08593e403d499f3e2_650x410

Відбір членів комісії із представників громадськості для проведення конкурсу на посаду головного архітектора розпочнеться найближчим часом.

Порядок залучення представників громадськості до конкурсної комісії, що обиратиме головного архітектора столиці, та відповідні роз’яснення Нацдержслужби мають бути опубліковані вже цього тижня.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко з посиланням на Національне агентство України з питань державної служби.

Він зауважив, що цей довгоочікуваний Порядок, який дозволить розпочати відбір членів комісії для проведення конкурсу на посаду директора Департаменту містобудування й архітектури КМДА, набере чинності після оприлюднення – тобто, одразу після опублікування.

«Наступним кроком після набуття чинності цього Порядку буде видання наказу та оголошення конкурсу на залучення громадськості до конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Департаменту містобудування й архітектури», – розповів заступник голови КМДА під час чергового засідання робочої групи з підготовки проведення конкурсу на посаду головного архітектора.

«До складу конкурсної комісії мають входити державні службовці (представники кадрової та юридичної служб), науковці та експерти у відповідній сфері – члени спілки архітекторів та представники громади, що будуть залучені на основі спеціально проведеного конкурсу. Конкурсна комісія буде утворена відповідним розпорядженням за підписом голови КМДА», – пояснив Олександр Спасибко і додав: «Ми маємо підготувати та забезпечити проведення конкурсу відповідно до нового Закону України «Про державну службу», що вступив в силу 1 травня 2016 року. Наразі ми плануємо оголосити конкурс, дотримуючись закону «Про архітектурну діяльність», та обрати кандидата на посаду директора Департаменту – головного архітектора».

Згідно з чинним законодавством, термін проведення конкурсу складає 45 днів з дня опублікування оголошення. Робоча група буде рекомендувати конкурсній комісії встановити 15-денний термін подачі документів кандидатами. Після завершення конкурсу протягом 30 днів має відбутися призначення обраного кандидата на посаду.

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку червня у столиці знову взялися обирати Головного архітектора - втретє. Робоча група з підготовки конкурсу на посаду директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА – Головного архітектора Києва - запрацювала.

Раніше «Ні корупції» писав, що проведення конкурсу з обрання головного архітектора столиці вже зупиняли двічі. Перший раз у квітні – через начебто виникнення проблемних питань, а другий раз у травні – через те, що заявки на участь у відборі подали всього 14 кандидатів.