Екс-заступник голови Миколаївської ОДА знайшов 5,5 мільйонів на заставу

____6343_650x410_9_650x410

Микола Романчук. Фото з відкритих джерел

Миколу Романчука випустили із Одеського СІЗО під заставу, сума якої удвічі перевищує розмір ймовірного хабара. За колишнього першого заступника Миколаївської облдержадміністрації, якого підозрюють в отриманні в якості неправомірної вигоди близько 100 тисяч доларів, у середу, 22 червня,  було внесено 5,5 мільйонів гривень застави. Про це повідомляє видання «Тиждень UA» з посиланням на прес-секретаря Військової прокуратури Південного регіону.

Екс-заступника голови Миколаївського ОДА Миколу Романчука заарештували за підозрою в отриманні хабара в особливо великому розмірі  за дозвіл розробки кар’єру. Суд не одразу зумів обрати запобіжний захід посадовцю. Врешті-решт йому було призначено арешт терміном на два місяці з можливістю внесення застави в розмірі 5,5 мільйонів гривень.

Як повідомляв «Ні корупції», Микола Романчук у суді зазначив, що не має таких грошей. Героя України було затримано під час спецоперації СБУ та військової прокуратури 3 червня. Під час обшуку в особняку чиновника було знайдено коштовності, гроші та численні коштовності, що зберігалися у підземних тунелях, прокладених під маєтками родини Романчука.