ФОТО
| |

Екс-заступник голови Миколаївської ОДА знайшов 5,5 мільйонів на заставу

____6343_650x410_9_650x410

Микола Романчук. Фото з відкритих джерел

Миколу Романчука випустили із Одеського СІЗО під заставу, сума якої удвічі перевищує розмір ймовірного хабара. За колишнього першого заступника Миколаївської облдержадміністрації, якого підозрюють в отриманні в якості неправомірної вигоди близько 100 тисяч доларів, у середу, 22 червня,  було внесено 5,5 мільйонів гривень застави. Про це повідомляє видання «Тиждень UA» з посиланням на прес-секретаря Військової прокуратури Південного регіону.

Екс-заступника голови Миколаївського ОДА Миколу Романчука заарештували за підозрою в отриманні хабара в особливо великому розмірі  за дозвіл розробки кар’єру. Суд не одразу зумів обрати запобіжний захід посадовцю. Врешті-решт йому було призначено арешт терміном на два місяці з можливістю внесення застави в розмірі 5,5 мільйонів гривень.

Як повідомляв «Ні корупції», Микола Романчук у суді зазначив, що не має таких грошей. Героя України було затримано під час спецоперації СБУ та військової прокуратури 3 червня. Під час обшуку в особняку чиновника було знайдено коштовності, гроші та численні коштовності, що зберігалися у підземних тунелях, прокладених під маєтками родини Романчука.

 

 

Доданий до: Корупція в Миколаєві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії