Заарештовано ще одного крадія державного цукру

sahar-kupit-s-dostavkoy18 червня 2016 року рішенням суду Солом’янського району м.Києва обрано запобіжний захід для службової особи підприємства, задіяного в схемі розкрадання державного цукру загальною вартістю понад 300 млн. грн, що зберігався на складах ДСБУ «Аграрний фонд» у Черкаській області.

Рішення суду передбачає тримання під вартою строком на 60 днів з можливістю внесення застави в розмірі 4,8 млн. грн, в той час як НАБУ і Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагали для затриманого застави на рівні розміру предмету злочину – 300 млн. грн.

Про це йдеться на сайті Національного антикорупційного бюро.

Підприємця було затримано у четвер, 16 червня 2016 року, в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»).

Затримання підозрюваного відбувалося одночасно із обшуком у ТОВ «Юридична фірма «Студія права», що здійснювався в рамках розслідування того ж провадження. 17 червня затриманому було повідомлено про підозру, про що вже повідомляв «Ні корупції!».

Як інформував «Ні корупції!», незважаючи на численні провокації, завдяки злагодженій роботі детективів та співробітників Управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро, а також присутності ЗМІ на місці подій, за результатами обшуку в юридичній фірмі «Студія права» (м.Київ) вдалося зберегти неушкодженими та вилучити цінні речові докази у провадженні щодо розкрадання цукру зі складів ДСБУ «Аграрний фонд» в Черкаській області.

18 травня 2016 року детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з прокурорами САП затримали заступника прокурора Київської області О.Колесника за підозрою у зловживанні службовим становищем з метою розкрадання цукру, що зберігався на складах державної спеціалізованої бюджетної установи «Аграрний фонд» у Черкаській області, загальною вартістю понад 300 млн. грн. (ч.2 ст. 364 КК України). 20 травня щодо нього було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з альтернативою застави у розмірі 5,5 млн. грн.

Відповідні відомості до ЄРДР було внесено на початку лютого 2016 року за власними напрацюваннями детективів та аналітиків НАБУ. Досудове розслідування триває.