ФОТО
| |

Онищенко прийшов до НАБУ

2caba30fd8d975ff68e9957b4373057dНародний депутат з депутатської групи «Воля народу» Олександр Онищенко прибув у НАБУ для з’ясування свого статусу.

Про це він сказав у вівторок біля будівлі бюро в Києві, повідомляє «Українська правда».

«Зі сторонни НАБУ сказано багато слів звинувачення на мою адресу. Але зі мною до цього моменту ніхто не зв’язувався, ніхто мені нічого не передавав», – сказав він.

Онищенко заявив, що хоче, щоб йому передали «усі документи, що доводять його провину».

«Друге, щоб дотримувалися презумпції невинуватості і припинили цей піар і ці пустопорожні звинувачення про те, що я керівник якоїсь банди», – сказав він.

«Я так дивлюся, що ми входимо в режим 37-го року, коли арештовують десятками людей, саджають їх в тюрму», – заявив Онищенко.

За його словами вже арештовано його юриста, з яким безпосередньо підписано договір про захист.
«Висувається звинувачення навіть моїй матері», – обурився він.

Після того як Онищенко зайшов у будівлю, його не пропустили на прохідній.

У прес-службі НАБУ «Українській правді» повідомили, що у Онищенка при собі не було посвідчення народного депутата. Через це охорона не пропустила його.

«До нього спустився детектив відповідальний за ведення справи. Зараз з’ясовується, як спілкування триватиме далі», – сказали у прес-службі.

Онищенко повідомив детектива, що приніс заяву, в якій вимагає передати йому всі документи, які підтверджують докази його вини.

Як розповіли у НАБУ, детектив попросив, щоб Онищенко зареєстрував свою заяву офіційно.
15 червня НАБУ передало в Генпрокуратуру подання про позбавлення Онищенка депутатської недоторканності.

Як повідомляв «Ні корупції!», нардеп Онищенко підозрюється у причетності до реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з ПАТ «Украгазвидобування».

За даними слідства, станом на 16 червня депутат перебував у французькій Ніцці, однак сам Онищенко запевняв, що перебуває в Києві і має намір прийти у п’ятницю в Раду.

17 червня Онищенко повернуся до Києва після закриття сесії парламенту.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  станом на 19 червня усі 10 учасників корупційної газової схеми – під вартою. Сумарний розмір застави складає 1 003 млн грн.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії