Онищенко прийшов до НАБУ

2caba30fd8d975ff68e9957b4373057dНародний депутат з депутатської групи «Воля народу» Олександр Онищенко прибув у НАБУ для з'ясування свого статусу.

Про це він сказав у вівторок біля будівлі бюро в Києві, повідомляє «Українська правда».

«Зі сторонни НАБУ сказано багато слів звинувачення на мою адресу. Але зі мною до цього моменту ніхто не зв'язувався, ніхто мені нічого не передавав», - сказав він.

Онищенко заявив, що хоче, щоб йому передали «усі документи, що доводять його провину».

«Друге, щоб дотримувалися презумпції невинуватості і припинили цей піар і ці пустопорожні звинувачення про те, що я керівник якоїсь банди», - сказав він.

«Я так дивлюся, що ми входимо в режим 37-го року, коли арештовують десятками людей, саджають їх в тюрму», - заявив Онищенко.

За його словами вже арештовано його юриста, з яким безпосередньо підписано договір про захист.
«Висувається звинувачення навіть моїй матері», - обурився він.

Після того як Онищенко зайшов у будівлю, його не пропустили на прохідній.

У прес-службі НАБУ «Українській правді» повідомили, що у Онищенка при собі не було посвідчення народного депутата. Через це охорона не пропустила його.

«До нього спустився детектив відповідальний за ведення справи. Зараз з'ясовується, як спілкування триватиме далі», - сказали у прес-службі.

Онищенко повідомив детектива, що приніс заяву, в якій вимагає передати йому всі документи, які підтверджують докази його вини.

Як розповіли у НАБУ, детектив попросив, щоб Онищенко зареєстрував свою заяву офіційно.
15 червня НАБУ передало в Генпрокуратуру подання про позбавлення Онищенка депутатської недоторканності.

Як повідомляв «Ні корупції!», нардеп Онищенко підозрюється у причетності до реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з ПАТ «Украгазвидобування».

За даними слідства, станом на 16 червня депутат перебував у французькій Ніцці, однак сам Онищенко запевняв, що перебуває в Києві і має намір прийти у п'ятницю в Раду.

17 червня Онищенко повернуся до Києва після закриття сесії парламенту.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  станом на 19 червня усі 10 учасників корупційної газової схеми – під вартою. Сумарний розмір застави складає 1 003 млн грн.