ФОТО
| |

Кононенко: Безкоштовне заняття спортом в ДЮСШ – це міф

ссНародний депутат від БПП Ігор Кононенко запевняє, що рекреаційний заклад «Міжнародна тенісна академія», навколо якого виник інформаційний скандал, був збудований на законних підставах і без порушення законодавства.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на телеканал «112».

Кононенко наполягає, що спортивний комплекс будувався на території покинутого піонерського табору «Юнга», який є частиною майнового комплексу заводу «Ленінська кузня», одним з власників якого є Кононенко.

«Власники прийняли рішення зробити там інвест-проект і структура, афільована з власниками, виступила інвесторами цього проекту. В проект було вкладено біля 100 млн грн. Не змінюючи по суті цільового призначення був зроблений так само рекреаційний заклад», – вважає Кононенко.

«Підприємство «Міжнародна тенісна академія», яка як інвестор виконала своє зобов’язання, звернулася до Київради щодо оформлення земельної ділянки, від якої «Ленінська кузня» відмовилась», – додає він.

«Ділянка не виділялася додатково, вона була в розпорядженні «Ленінської кузні». Зараз вона переоформляється на інше підприємство згідно з інвестиційною угодою Угода виконана. Заклад працює.
Він визнав, що на сьогоднішній день заклад «поки що дотаційний», однак зазначив, що за півтора-два роки менеджмент планує вийти в нуль.

За словами Кононенка, «Міжнародну тенісну академію» свідомо не оформляли як ДЮСШ, бо вважають цю процедуру «бюрократичною і нікому не потрібною».

«Робити і виконувати якісь совкові норми ми вважали за недоречне. Порядок про ДЮСШ – стара система, що не мінялася десятки років. Для того щоб це оформити, потрібно хабарі давати… По-друге – це нікому не потрібна бюрократична процедура. Тому ми це не робили, бо по-факту заклад працює для дітей», – каже депутат.

«Те, що ДЮСШ передбачає безкоштовне заняття спортом – це ще один міф. Бо всі ДЮСШ фінансують громадянами України за рахунок податків. Як використовуються ці кошти, ми знаємо – неефективно», – вважає Кононенко.

Він сказав, що пишається цим проектом і запевнив, що «не робив жодних порушень». За його словами, зараз там займаються 600 дітей, а планується вдвічі більше.

«Я більше чверті віку займаюсь бізнесом… 16 декларацій є в публічному доступі. З усіх коштів я плачу податки. До мене немає жодних питань як у нашій країні так і в інших країнах світу», – сказав Кононенко.

Як повідомляв «Ні корупції!», у розслідуванні програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода і «UA:Першого» каналу, син Кононенка замість безплатної спортшколи відкрив платний фітнес-клуб.

Так, київська влада передала структурі Петра Порошенка і Ігоря Кононенка – заводу «Ленінська кузня» корпуси піонерського табору «Юнга», натомість там з’явився тенісний фітнес-клуб, який заробляє гроші.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії