Державні лісоруби нишком пиляли Оливське лісництво

cdb4ef8c0f1c879c6d008856ccc91466-fj96vІванківським відділом Броварської місцевої прокуратури спільно з працівниками Вишгородського райвідділу СБУ у м. Києві та Київській області виявлено факт порушення законодавства з боку службових осіб ДПС «СЛП Київоблагроліс» під час проведення суцільної санітарної рубки на території Оливського лісництва.

Про це йдеться на сайті Броварської місцевої прокуратури.

Щоб перевірити інформацію, правоохоронці спільно з працівниками Державної екологічної інспекції приїхали у лісництво і виявили трактор і два вантажні автомобілі, на які здійснювалось навантаження деревини без жодних дозвільних документів.

За результатами порівняння лісорубних квитків та наявних лісоматеріалів встановлено, що кількість деревини значно перевищує  об`єм, внесений у лісорубний квиток.

«Враховуючи викладене, у діях службових осіб ДПС «СЛП Київоблагроліс» вбачаються ознаки кримінального правопорушення. За вищевказаним фактом відомості внесено до ЄРДР та розпочато досудове розслідування, хід досудового розслідування перебуває на контролі Броварської місцевої прокуратури», - йдеться у повідомленні прокуратури.

Зазначимо, що факти незаконної вирубки у Оливському лісництві фіксуються не вперше. Так, торік журналісти «СтопКору» напали на слід лісників в Іванківському районі, території, що наближена до зони відчуження ЧАЕС, де під виглядом так званого санітарного вирубування спилювали гектари здорового лісу. На деревині заробляли мільйони.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Львівщині викрили незаконну вирубку на майже 2 мільйони. Там також незаконно вирубували деревину різних порід посадовці державного підприємства «Буське лісове господарство».

А в Золочівському районі Львівщини усі працівники Білокамінського підрозділу ЛГП «Галсільліс» звільнились із роботи, дізнавшись, що Державна екологічна інспекція у Львівській області проводитиме перевірку в їхньому лісництві.

Кабінет міністрів України 11 травня цього року звільнив керівника Держлісагенства Олександра Ковальчука та заборонив будь-яке вирубування лісів.