У Києві пообіцяли навести лад із автогазозаправними пунктами

77777777_rtrpatrptrpt_729x547У структурі Антикорупційної ради при Київському міському голові буде створено робочу групу з удосконалення порядку надання дозволів на встановлення автогазозаправних пунктів (АГЗП) у Києві.

Як повідомили «Ні корупції!», відповідне рішення було прийняте на черговому засіданні Антикорупційної ради.

Із зазначеною пропозицією до учасників засідання звернулася член Антикорупційної ради Оксана Величко.

«Є пропозиція створити робочу групу на базі Антикорупційної ради для опрацювання питань, пов’язаних із діяльністю автогазозаправних пунктів у столиці», - сказала Величко. Її пропозицію підтримали голосуванням.

Члени Антикорупційної ради наголосили на тому, що потрібно якнайшвидше визначити прозору процедуру надання дозволів на встановлення АГЗП як об’єктів підвищеної небезпеки.

За інформацією столичної влади, на сьогодні у Києві тільки 5% автомобільних газозаправних станцій діють законно. Інші 95% встановленні самовільно, без дозволів та відповідних документів.

Усього, за даними Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА у Києві працюють 243 незаконних АГЗП, що створює велику небезпеку для населення.

Як повідомляв «Ні корупції!», наприкінці травня землю, на якій незаконно розмістили газозаправку, повернули київській громаді.

Зважаючи на грубе порушення закону та інтересів територіальної громади, прокуратура звернулась до Господарського суду з вимогою звільнити земельну ділянку та повернути її місту.

Суд визнав обґрунтованими доводи прокурора про безпідставне використання землі приватною структурою та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

Дивіться також «Чому влада ігнорує скарги киян на нелегальні газові заправки?».