ФОТО
| |

Київський еколог «спалився» на хабарі в 10 тисяч

kRE4Cv8LXBcУ Києві поліція затримала еколога на хабарі у 10 тисяч гривень. Неправомірну вигоду державний екологічний інспектор Державної екологічної інспекції в місті Києві вимагав від підприємця за непритягнення його до адміністративної відповідальності за порушення екологічних норм викидів у повітря шкідливих речовин.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

16 червня, оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в місті Києві ДЗЕ Нацполіції спільно з працівниками прокуратури затримали посадовця під час одержання ним неправомірної вигоди.

За вимагання та одержання хабара посадовцю загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

PM321image001

PM467image002

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, правоохоронці проводять комплекс заходів щодо встановлення інших фактів вимагання та отримання екологом хабарів.

Як повідомляв «Ні корупції!», не минуло й тижня як на хабарі в 25 тисяч гривень «погорів» еколог столичної області. Гроші він отримав теж за виявлені порушення екологічних норм на виробництві.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії