Детективів НАБУ заблокували люди в камуфляжі

9ee251f4e3aa1a0420e9f5444c565d920fbd70afПізно ввечері 16 червня приміщення адвокатської фірми, яку обшукують детективи Національного антикорупційного бюро у провадженні щодо «цукрового» заступника прокурора Київської області Олександра Колесника, оточили невідомі особи в камуфляжній формі.

Про це йдеться на сторінці НАБУ у Фейсбук.

«В даний момент детективами НАБУ проводиться обшук у приміщенні ТОВ «Юридична компанія «Студія права».

Слідчі дії відбуваються в рамках розслідування у кримінальному провадженні стосовно заступника прокурора Київської області, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем з метою розкрадання цукру, що зберігався на складах державної спеціалізованої бюджетної установи «Аграрний фонд» у Черкаській області, загальною вартістю понад 300 млн. грн (ч.2 ст.364 КК України).

Обшук триває з ранку четверга 16 червня. Протягом усього дня з боку невідомих осіб, які представлялися адвокатами, неодноразово здійснювалися провокативні дії по відношенню до детективів під приводом того, що в приміщенні знаходяться їхні робочі місця.

Обшук було розпочато за присутності представника Ради адвокатів Києва, як того вимагає закон. Присутнім було неодноразово пред’явлено судову ухвалу та посвідчення детективів. Водночса початку обшуку близько 10 осіб намагалися проникнути до приміщення з метою перешкоджання слідчим діям», - йдеться в повідомленні НАБУ.

«Станом на 22:00 біля входу в приміщення знаходилося близько 30 людей. Декілька хвилин тому під’їхали невідомі люди у камуфляжі, які повідомили про те, що вони є представниками громадської організації та погрожують силовим захопленням приміщення. Дії присутніх є відверто провокативними і мають на меті перешкодити вилученню речових доказів, отриманих в ході обшуку. Детективи та працівники Управління спеціальних операцій наразі уникають провокацій і здійснюють відеофіксацію подій», - повідомляють у НАБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», 19 травні співробітники Національного антикорупційного бюро (НАБУ) затримали заступника прокурора Київської області Олександра Колесника у справі про розкрадання 30 тис. тонн цукру з Аграрного фонду на 300 млн гривень. За іронічним збігом обставин, затриманий прокурор працював у тому ж кабінеті, що й «діамантовий» Олександр Корнієць, який також був заступником прокурора Київщини.