Вашингтон планує виділити Києву понад 200 мільйонів доларів на боротьбу з корупцією

main_659919_originalСША планує виділити Україні 220 млн доларів на проведення реформ. Зокрема, йдеться про митну реформу, а також про боротьбу з корупцією.

Про це заявив віце-президент США Джо Байден у ході зустрічі з українським прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на прес-службу Білого дому.

На виділені гроші американська влада очікує від України боротьби з корупцією і реформування ключових елементів системної системи, реалізації конституційних поправок про правосуддя, які були прийняті Верховною радою 2 червня, а також програми реформ українського генпрокурора Юрія Луценка.

Також планується розширити співпрацю США з українськими органами по боротьбі з корупцією, а також ЗМІ та цивільним суспільством.

Очікується, що гроші також будуть спрямовані на прискорення митної реформи. Зокрема, йдеться про створення нового центру митного контролю, а також про надання юридичної, регулятивної та інфраструктурної підтримки.

baiden_groysman_1

Як повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України Володимир Гройсман також зустрівся зі Спікером Конгресу США Полом Раяном, де вкотре підкреслив налаштованість Уряду України на проведення рішучих змін та окреслив основні завдання порядку денного реформ.

За його словами, одним з найголовніших напрямків роботи Уряду є посилення боротьби з корупцією.

«Корупція забирає у нашої країни майбутнє», - сказав Гройсман.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Національній поліції України для боротьби з корупцією створено чергову структуру.