ФОТО
| |

Селищний голова сплатить 3 400 гривень штрафу за те, що обдарував зятя землею

Вадим Садовський, екс-селищний голова Коцюбинського

Вадим Садовський, екс-селищний голова Коцюбинського

За вчинення корупційних правопорушень притягнуто до відповідальності колишнього голову селища Коцюбинське.

Так, Апеляційним судом Київської області підтримано принципову позицію Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури та залишено без змін рішення суду першої інстанції, яким екс-голову селища Коцюбинське визнано винним у вчиненні корупційних правопорушень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Раніше Ірпінським міським судом колишнього голову селища Коцюбинське визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) та накладено штраф у розмірі 3400 гривень.

Установлено, що перебуваючи на посаді селищного голови, посадовець не повідомив сесію ради про наявний у нього реальний конфлікт інтересів при вирішенні питань про передачу в оренду земельних ділянок його зятю. У подальшому посадовець підписав вказані рішення.

Також на даний час вирішується питання про вжиття заходів представницького характеру щодо скасування рішень селищної ради, прийнятих внаслідок корупційних діянь.

Як повідомляв «Ні корупції!», у вересні минулого року прокуратуру зацікавили рішення Коцюбинської селищної ради, зокрема, про виділення 0,12 га для будівництва парковки і зміни цільового призначення 0,1253 га землі для будівництва торговельних павільйонів для зятя тодішнього селищного голови, екс-регіонала Вадима Садовського.

«Садовський активно лобіював дані рішення і голосував за них», – повідомила журналістка і депутатка  Коцюбинської селищної раді Ірина Федорів.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії