Селищний голова сплатить 3 400 гривень штрафу за те, що обдарував зятя землею

Вадим Садовський, екс-селищний голова Коцюбинського

Вадим Садовський, екс-селищний голова Коцюбинського

За вчинення корупційних правопорушень притягнуто до відповідальності колишнього голову селища Коцюбинське.

Так, Апеляційним судом Київської області підтримано принципову позицію Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури та залишено без змін рішення суду першої інстанції, яким екс-голову селища Коцюбинське визнано винним у вчиненні корупційних правопорушень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Раніше Ірпінським міським судом колишнього голову селища Коцюбинське визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) та накладено штраф у розмірі 3400 гривень.

Установлено, що перебуваючи на посаді селищного голови, посадовець не повідомив сесію ради про наявний у нього реальний конфлікт інтересів при вирішенні питань про передачу в оренду земельних ділянок його зятю. У подальшому посадовець підписав вказані рішення.

Також на даний час вирішується питання про вжиття заходів представницького характеру щодо скасування рішень селищної ради, прийнятих внаслідок корупційних діянь.

Як повідомляв «Ні корупції!», у вересні минулого року прокуратуру зацікавили рішення Коцюбинської селищної ради, зокрема, про виділення 0,12 га для будівництва парковки і зміни цільового призначення 0,1253 га землі для будівництва торговельних павільйонів для зятя тодішнього селищного голови, екс-регіонала Вадима Садовського.

«Садовський активно лобіював дані рішення і голосував за них», – повідомила журналістка і депутатка  Коцюбинської селищної раді Ірина Федорів.