Посадовці Держгеокадастру та проектного інституту землеустрою «спалились» на хабарі

do-chogo-snyatsya-grosh_963На Кіровоградщині Служба безпеки України спільно з прокуратурою викрила хабарництво посадовців обласного Держгеокадастру та проектного інституту землеустрою.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Зловмисники систематично вимагали гроші за проходження державної землевпорядної експертизи проектів землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Правоохоронці затримали двох чиновників земельних установ під час одержання від представника фермерського господарства 14 500 доларів США за оформлення документів на оренду 62 га землі.

Викриття хабарників відбулось на підставі інформації, наданої антикорупційним відділом Держгеокадастру.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Посадовців затримано відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, тривають слідчі дії.

n_1205_66508469

n_1205_86589952

n_1205_93169284

Як повідомляв «Ні корупції!», співробітники Служби безпеки України затримали першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області.

Чиновниця при оформленні 25 гектарів землі під фермерське господарство вимагала від фермера за кожен гектар по тисячі доларів хабара.