Кличко взявся за новий проект для обдурених «Еліта-центром»

klitchko1Київська міська державна адміністрація (КМДА) планує провести конкурс із залучення інвестора для будівництва житлових будинків, у яких буде виділено частку квартир потерпілим від «Еліти-Центру».

Будівництво хочуть розпочати на перетині вулиць Амурської і  Сумської у Голосіївському районі столиці.

Відповідне розпорядження №426 від 13 червня 2015 «Про проведення конкурсу із залучення інвестора до будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення (з виділенням частки квартир потерпілим від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на перетині вул. Амурської та вул. Сумської у Голосіївському районі за підписом міського голови Віталія Кличка з’явилось на сайті КМДА.

Замовник робіт  – КП «Київське інвестиційне агентство». Саме йому потрібно подати до міськради клопотання стосовно відведення земельної ділянки на вказаній території.

Чітких термінів із залучення інвестора у розпорядженні немає.

Зазначимо, що останній проект зі зведення на Позняках нового житла, у тому числі й для обдурених «Елітою-центром», виявився у київської влади не зовсім вдалим через те, що місцеві жителі стали на захист Качиного озера.

Втім, як повідомляв «Ні корупції!», Кличко жодних сентиментів до водойми місцевого значення не виявив і заявив, що будівництво біля вулиці Здолбунівської відновлять, а озеро Качине на території будмайданчика засиплять.