В Івано-Франківську «накрили» конвертцентр, який відмивав гроші терористів

600x400Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою припинили в Івано-Франківську діяльність конвертаційного центру, який відмивав гроші у тому числі для терористичних організацій «ЛНР/ДНР».

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Організатори «конверту» обслуговували низку комерційних структур зі всієї України, переводячи гроші у готівку та за потребою замовників у валюту. Оборудки здійснювалися через фіктивні фірми з використанням безтоварних операцій. Серед клієнтів конвертцентру були підприємства, які знаходяться на тимчасово окупованих терористами територіях та сплачують податки до «бюджетів» фейкових республік.

Співробітники спецслужби затримали кур’єрів «конверту» під час перевезення готівки в один з офісів у Івано-Франківську. Під час обшуків в офісах, автомобілях та за місцем проживання організаторів, правоохоронці вилучили понад одинадцять мільйонів гривень, печатки фіктивних фірм, комп’ютерну техніку, банківські картки та «чорну бухгалтерію», які доводять здійснення нелегальних фінансових оборудок.

Як повідомляв «Ні корупції!», у столиці працівники СБУ прикрили конвертцентр зі щомісячним обігом у 150 мільйонів гривень.