Винахідливого чиновника оштрафували за корупцію

cherk-zven-rada-misto

Звенигородська міська рада. Фото з відкритих джерел

Посадовця Звенигородської міської ради звинуватили в адміністративному корупційному правопорушенні.

Чиновник, в порушення встановлених Законом обмежень щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю займався такою діяльністю та отримав дохід від неї в розмірі 2500 грн. За вказаним фактом складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, який спрямовано для розгляду до Звенигородського районного суду. Про це інформує прес-служба Звенигородської місцевої прокуратури.

cherk-vytrat-calcПорушнику призначено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 5100 гривень з конфіскацією отриманої винагороди у розмірі 2500 гривень.

До такої винахідливості держслужбовці вдаються не вперше. Наприкінці минулого року, як писав сайт «Ні корупції!», інспектор податкової і митної справи районного відділення фіскальної служби Черкаської області була засновником та керівником компанії з надання сільськогосподарських послуг у м. Золотоноша та отримувала прибуток від приватного підприємства.

Вироком Соснівського районного суду інспекторку визнано винною у вчинені адмінправопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено стягнення – штраф у розмірі 6800 грн з конфіскацією отриманого доходу.

Три місяці тому, за повідомленням «Ні корупції!», начальник однієї з державних лікарень ветеринарної медицини Кам’янщини, що у Черкаській області, отримував додатковий прибуток, надаючи платні послуги приватній структурі. У жовтні 2015 року управління СБУ області склало та направило до суду протокол стосовно корупційної діяльності службовця. Кам’янський районний суд визнав ветеринара винним та оштрафував його на 5100 гривень з конфіскацією отриманих від роботи за сумісництвом майже п’яти тисяч гривень у дохід держави.