ФОТО
| |

Винахідливого чиновника оштрафували за корупцію

cherk-zven-rada-misto

Звенигородська міська рада. Фото з відкритих джерел

Посадовця Звенигородської міської ради звинуватили в адміністративному корупційному правопорушенні.

Чиновник, в порушення встановлених Законом обмежень щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю займався такою діяльністю та отримав дохід від неї в розмірі 2500 грн. За вказаним фактом складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, який спрямовано для розгляду до Звенигородського районного суду. Про це інформує прес-служба Звенигородської місцевої прокуратури.

cherk-vytrat-calcПорушнику призначено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 5100 гривень з конфіскацією отриманої винагороди у розмірі 2500 гривень.

До такої винахідливості держслужбовці вдаються не вперше. Наприкінці минулого року, як писав сайт «Ні корупції!», інспектор податкової і митної справи районного відділення фіскальної служби Черкаської області була засновником та керівником компанії з надання сільськогосподарських послуг у м. Золотоноша та отримувала прибуток від приватного підприємства.

Вироком Соснівського районного суду інспекторку визнано винною у вчинені адмінправопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено стягнення – штраф у розмірі 6800 грн з конфіскацією отриманого доходу.

Три місяці тому, за повідомленням «Ні корупції!», начальник однієї з державних лікарень ветеринарної медицини Кам’янщини, що у Черкаській області, отримував додатковий прибуток, надаючи платні послуги приватній структурі. У жовтні 2015 року управління СБУ області склало та направило до суду протокол стосовно корупційної діяльності службовця. Кам’янський районний суд визнав ветеринара винним та оштрафував його на 5100 гривень з конфіскацією отриманих від роботи за сумісництвом майже п’яти тисяч гривень у дохід держави.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії