Суд обрав соратнику Курченка Кошелю запобіжний захід (доповнено ВІДЕО)

eebf727-3bbe29f-485-koshelГолосіївський суд Києва обрав запобіжний захід Андрію Кошелю - екс-керівнику компанії олігарха Сергія Курченка СЄПЕК.

Про це повідомляє «Українська правда».

Згідно з постановою суду, Кошель заарештований на два місяці. Також встановлено заставу в розмірі 200 млн гривень.
Як писала Українська правда у матеріалі "Мільйонери нізвідки. Легалізація групи Курченка", Андрій Кошель, згідно зі статутними документами ТОВ "СЄПЕК", є главою компанії і є її засновником – він вніс у її статутний капітал 100 мільйонів гривень. Кошеля неофіційно називали соратником Курченка.

https://youtu.be/v0oXeKlSORY

Він був затриманий 12 червня під час спроби перетину кордону з Польщею.

Кошель є фігурантом кримінальної справи, яка стосується продажу зрідженого газу на спецаукціонах.

Як повідомляв «Ні корупції!», під час обшуку у Андрія Кошеля – затриманого екс-топ-менеджера компанії СЄПЕК Сергія Курченка – знайшли клинок з гравіюванням «Служба безопасности Предидента Российской Федерации».

Також «Ні корупції!» писав про те, що Андрій Кошель, зокрема, був помічений у лобіюванні бізнес-інтересів у Броварах, що на Київщині. Так, компанія ТОВ «Фелікс Трейд», яка отримала від Броварської міської ради виняткове право постачати тепло зі своїх деревних котелень на майже всі соціальні об’єкти в місті – школи, дитсадки і лікарні за майже такою ж ціною, що постачають тепло газові котельні, наближена до учасників бізнес-групи Сергія Курченка.

Попри те, що ТОВ «Фелікс Трейд» належить громадянину В. Гнатюку, переговори від імені фірми з броварською міською владою проводила інша особа – Андрій Петрович Кошель, який «неодноразово здійснював візит до Броварів та контактував з відповідальними чиновниками на предмет спорудження котельні (мова йде про спорудження першої котельні ТОВ «Фелікс Трейд» біля басейну «Купава» – авт.)».

Раніше Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що слідство активно збирає докази незаконних дій для встановлення інших, що перебувають на території України членів злочинної організації В. Януковича, які обов’язково будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.