ФОТО
| |

Обласний еколог «погорів» на 25 тисячах

348_1Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарництві чиновника Державної екологічної інспекції у Київській області.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Старший інспектор вимагав двадцять п’ять тисяч гривень від представника приватного підприємства. За цю суму посадовець обіцяв не накладати штраф за нібито виявлені порушення екологічних норм на виробництві. Гроші чиновник запропонував перерахувати на банківську карту.

Правоохоронці затримали старшого інспектора на робочому місці під час «обміну» квитанції про здійснення грошового переказу на підписаний акт щодо усунення недоліків.

Чиновнику оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368

Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання інспектору запобіжного заходу. Триває досудове слідство.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Одещині еколог за тисячу доларів «не помітив» вирубку лісу, а на Черкащині 4,5 тисячі гривень еколог не притягувати до відповідальності кількох черкащан також за вирубку лісу на території Золотоніського району.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії