ФОТО
| |

АТОшнику за 5 тисяч доларів «пообіцяли» вирішити квартирне питання

300_190_5360f08f873bb13 червня, оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Київській області спільно з працівниками Києво-Святошинського відділу поліції та прокуратури Києво-Святошинського району затримали трьох громадян. Двох чоловіків 42-х і 52-х років та 42-річну жінку.

За 5 тисяч доларів США вони «пообіцяли» учаснику АТО через Міністерство оборони України вирішити квартирне питання.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Слідчим відділом Києво-Святошинського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

PM539image001

Зустріч для одержання частини хабара призначили у кафе м. Києва. Там їх і затримали поліцейські. Вилучено 2,5 тисячі доларів США.

PM188image002
Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 4-х до 8-ми років з конфіскацією майна або без такої.

Як повідомляв «Ні корупції!», депутат Городоцької міської ради Львівської області за хабар відібрав землю в учасників АТО.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії