ФОТО
| |

11 латифундистів у суддівських мантіях

Віктор Кривенко. Фото: c.lustration.co.ua

Віктор Кривенко. Фото: c.lustration.co.ua

Рух ЧЕСНО виявив 11 суддів-латифундистів* із 309 суддів Конституційного Суду України, Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вищого адміністративного суду України та Вищого господарського суду України.

Рейтинг суддів, які задекларували найбільше землі, очолює Віктор КРИВЕНКО, суддя Конституційного Суду України. Служитель Феміди має у власності сім’ї 17,55 гектарів землі.

Другою за кількістю землі є суддя Вищого адміністративного суду України Євгенія УСЕНКО. Вона задекларувала 15,08 гектарів землі у власності сім’ї.

Третє місце у рейтингу суддів-латифундистів посідає суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Михайло МАКАРЧУК з 12, 36 гектарами землі у сім’ї.

Більше латифундистів – у інфографіці ЧЕСНО:

Судді латифундисти

Латифундизм (лат. latifundium — латифундія, від latus — обширний і fundus — маєток) — система землеволодіння, заснована на великих поміщицьких маєтках — латифундіях (ДЖЕРЕЛО –Вікіпедія).

Доданий до: Корупція в Києві, Корупція в цифрах, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії