Вартість ремонту на двох шкільних об’єктах завищили на понад 100 тисяч

remont_clip__narod_ruАудитори перевірили Управління будівництва та архітектури Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації як замовника виконання робіт з капітального ремонту загальноосвітнього навчального закладу № 241 по вул. Голосіївській, 12 та з капітального ремонту харчоблоку загальноосвітнього навчального закладу №165 по вул. Жилянській, 75 та виявили факти завищення виконаних будівельних робіт на суму 118,5 тис. грн, чи 6,78% від вартості перевірених робіт.

Текст із результатами аудиту розміщено на сайті Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Зокрема, аудитори виявили факти завищення вартості ремонтних робіт на суму 66,0 тис. грн, чи 5,65% від вартості перевірених робіт, у ліцеї № 241 по вул. Голосіївській, 12 у Голосіївському районі м. Києва, де підрядником було ТОВ «РЕМКОНТ».

А також у ЗНЗ № 165 по вул. Жилянській, 75 у м. Києві на суму 52,5 тис. грн., чи 9,06% від вартості перевірених робіт, де підрядником було ТОВ «АТ- РЕКОНСТРУКЦІЯ».

Аудит проводився із залученням спеціалістів КП «Київекспертиза».

Таким чином, у результаті допущеного завищення вартості та обсягів виконаних робіт Управлінням будівництва Голосіївської РДА зайво перераховано зазначеним підрядним організаціям коштів міського бюджету на загальну суму 118,5 тис. грн (в т.ч. ТОВ «РЕМКОНТ» - 66,0 тис. грн, ТОВ «АТ- РЕКОНСТРУКЦІЯ» - 52,5 тис. грн), що призвело до оціночних фінансових втрат на зазначену суму.

Здається, що переплата за ремонт чиновниками підрядниками – хронічна хвороба. Як повідомляв «Ні корупції!», столичні чиновники переплатили понад 100 тисяч гривень за ремонт школи.