ФОТО
| |

У ДУС люблять годинники і вироби з бурштину

ЗаписатиУ Державному управлінні справами України (ДУС) продовжують традицію нагородження цінними подарунками у вигляді годинників.

Так, Державне управління справами придбало у ТОВ «Київський годинниковий завод» подарункових годинників для забезпечення офіційних заходів на 20 412 гривень.

Відповідна інформація розміщена на Єдиному порталі використання публічних коштів.

годзавод
Водночас Державне управління справами купило в ДП «Бурштин України» сувенірів для забезпечення офіційних заходів на суму майже 19,5 тисяч гривень.

сувеніти дус
Як повідомляв «Ні корупції!», екс-губернатор Київщини Володимир Шандра за період з березня 2014 року (коли він очолив КОДА) по перше півріччя 2015 року видав 49 розпоряджень про відзначення Почесною грамотою та Подякою Київської обласної державної адміністрації. Але за той самий період жодних цінних подарунків губернатор Київщини нікому не вручав.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії