ФОТО
| |

На Чернігівщині зупинено незаконний видобуток ґрунту

2На Чернігівщині Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала групу ділків, які незаконно добували ґрунт на самовільно зайнятих земельних ділянках лісового фонду.

Для цього вони використовували неофіційно найнятих працівників та вантажівки.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Зловмисники встигли продати понад два гектара поверхневого шару ґрунту, чим створили небезпеку для довкілля, в тому числі через знищення лісу. Вартість реалізації пісчано-грунтової суміші становила 800 грн за машину.

За матеріалами СБУ прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 239-1 (незаконне заволодіння грунтовим покривом (поверхневим шаром) земель) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

1

3

4

Як повідомляв «Ні корупції!», нещодавно на Сумщині голову сільради запідозрили у причетності до незаконного видобутку піску. Щоб розібратися в ситуації губернатор Сумщини доручив створити робочу групу для вивчення ситуації в селі Піски Буринського району.

Доданий до: Корупція в Чернігові, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії